Telefon:

+48 696 160 660

Email:

recepcja@soluderma.pl

Czynne:

Poniedziałek - Piątek 9:00-15:00

Poznaj naszych specjalistów.


Natalia Florek

 Absolwentka Pielęgniarstwa, studentka Wydziału Lekarskiego we Lwowie. Ponad 10-letnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej. Uczestnik licznych kongresów medycyny estetycznej m.in. AMWC Monaco. Specjalista, uczestniczący w prestiżowych szkoleniach światowych m.in. szkolenie z subtelnej techniki wypełniania ust u cenionej na całym świecie Julie Horne w Szwajcarii czy rosyjskich technik wypełniania ust w AMV Clinic w Moskwie. W swojej pracy holistyczne podejście do każdego pacjenta, kładąc nacisk na naturalne efekty. Priorytetowo traktuje bezpieczeństwo zabiegowe, czego dowodem jest ukończony kurs kadawerowy, pogłębiający wiedzę anatomiczną twarzy i gwarantujący zachowanie maksymalnej ostrożności. Na co dzień: ostoja spokoju i anielskiej cierpliwości.


Katarzyna Wiesiołek-Budny

Magister Biologii, ze specjalizacją genetyk. 15 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach konsultanta, trenera medycznego oraz monitora badań klinicznych w firmach farmaceutycznych i biotechnologicznych. Wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem tylko profesjonalnych produktów: mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe, osocze bogatopłytkowe. Specjalista laseroterapii: laser frakcyjny ablacyjny C02, depilacja laserowa, laserowe usuwanie naczyń, laserowe usuwanie tatuaży i makijaży permanentnych oraz lifting HIFU. Szkoleniowiec, regularnie uczestniczący w kongresach z zakresu medycyny estetycznej. Priorytetowo traktuje indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta, jednocześnie starając się o jak najwyższy poziom bezpieczeńtwa. Na co dzień: żywioł energii z pełnią uśmiechu.


Aneta Kowalewska

Absolwentka Studium Kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu. 

20 lat doświadczenia zawodowego w branży Beauty.

Na co dzień: organizuje pracę zespołu, pilnuje terminowości wizyt, dba o relaks w czasie oczekiwania na zabieg, serwując przepyszną kawę przy akompaniamencie odprężającej muzyki.